BİZE ULAŞIN - 0216 661 01 12
Türkiye'nin Konteyner Pazarı
İLETİŞİM

Askeri konteyner, Army container

Her  sektörlerin ihtiyacı olduğu gibi, silahlı kuvvetlerin de konteyner konusunda çok kullanılan ve bölgesel olarak her noktaya mühimmat , yemekhane, yatakhane olarak tasarlanarak  kolayca yerleşebileceği ürünler sınıfında konteynerlerimiz yerini almaktadır.

İso konteynerlerimiz dayanıklı ve orijinal ölçü ve TSE standartlrında malzeme kullanımıyla birlikte performansı yüksek olarak ürettiğimiz konteynerlerimiz  Türk silahlı kuvvetlerimize hizmet  veriyoruz.

 Askeri amaçlı olarak değişik şekilde kullanılan ve kullanıldığı her alanda olumlu performansıyla dikkat çeken  ve dikkati üzerine toplayan muazzam bir yapıyı temsil ediyor.

Ordumuzun her türlü ihtiyacı düşünüldüğü zaman, aslında konteyner pek çok konuda ihtiyaçları karşılayacak ürünler olarak temsil ediyor.

Koyu renkler ve kamuflajı  oluşturduğu  renkler ile Askeri birliklerimizin tercihleri arasındadır. Korunaklı, dayanıklı ve kullanışlı yapı tekniği ile birlikte, Askeri konteyner gerçekten Askeri birliklerin pek çok ihtiyacını düzenli olarak karşılamaya devam eden bir sistem.

İlan No: 1547203373

Üretim Yılı: 2019

Fiyatı:

İlgili

Yasin ULUOCAK

Öztürk Nakliyat ve İnşaat San ve Tic Ltd.Şti.

Adres:Ferhatpaşa Mah Anadolu cad N0:125 Ataşehir Istanbul 

yasin@ozturknakliyat.com.tr

Ofis : 0 216 661 01 12  Mobil :  90 0533 663 64 06