BİZE ULAŞIN - 0216 661 01 12
Türkiye'nin Konteyner Pazarı
İLETİŞİM

Army Container , Mühimmat konteyneri

Özel sektörlerin ihtiyacı olduğu gibi, silahlı kuvvetlerin de konteyner konusunda çok önemli ihtiyaçları ortada. Askeri amaçlı olarak değişik şekilde kullanılan ve kullanıldığı her alanda olumlu performansıyla dikkat çeken bu muazzam sistem, gerçekten ilgi çekici ve dikkati üzerine toplayan muazzam bir yapıyı temsil ediyor.

Güvenlik noktaları oluşturmada ve kullanma tekniği, Askeri konteyner için gerçekten geçerli yöntemlerden bazıları olarak dikkat çekiyor. Ordunun her türlü ihtiyacı düşünüldüğü zaman, konteyner pek çok konuda ihtiyaçları karşılayacak ürünlerdir.

İhtiyaçları yerinde ve zamanında karşılayan, teknolojisiyle de insanları etkileyen bu olağanüstü yapı tekniği, insanların tamamına sağladığı avantajlarla birlikte farkını ortaya koyuyor. Korunaklı, dayanıklı ve kullanışlı yapı tekniği ile birlikte, askeri konteyner gerçekten askeri birliklerin pek çok ihtiyacını düzenli olarak karşılamaya devam eden bir sistem.

Öztürk Konteyner olarak IDEF'19 Savunma Fuarında konteynerlerimizi TSK tanıtımları yapılmış ve üst seviyede ilgi toplamıştır.

İlan No: 1556947540

Üretim Yılı: 2019

Fiyatı:

İlgili

Yasin ULUOCAK

Öztürk Nakliyat ve İnşaat San ve Tic Ltd.Şti.

Adres:Ferhatpaşa Mah Anadolu cad N0:125 Ataşehir Istanbul 

yasin@ozturknakliyat.com.tr

Ofis : 0 216 661 01 12  Mobil :  90 0533 663 64 06